piątek, luty 26, 2021

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

Spotkanie z przedstawicielami Oddziału PTTK Siedlce

W naszej szkole gościliśmy szanownych przedstawicieli Oddziału PTTK Siedlce: panią Annę Kirchner- prezes Zarządu, pana Stanisława Czajkę- byłego dyrektora Zespołu Szkół w Siennicy oraz pana Eugeniusz Skorupkę- przewodnika i pilota wycieczek. 
W spotkaniu uczestniczyła młodzież klas Technikum Obsługi Turystycznej i miała możliwość wysłuchać prelekcji o działalności Oddziału PTTK, który koncentruje swoje działania głównie na promocji regionu, a szczególnie Ziemi Siedleckiej, na ukazywaniu bogactwa kulturowego, czy też walorów krajoznawczych Doliny Bugu. 
Nadmienić należy, że Oddział PTTK Siedlce jest współzałożycielem Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK i Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, a także członkiem Nadbużańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. 
Pan Stanisław Czajka, jako wieloletni nauczyciel szkoły przypomniał historię Ziemi Siennickiej oraz historię naszej szkoły, a pan Eugeniusz Skorupka promował zawód pilota.