niedziela, kwiecień 11, 2021

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w Zespole Szkół im. H. i K. Gnoińskich

w Siennicy

 

II SEMESTR w 2015/16 roku

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

NAZWA KOŁA

NAUCZYCIEL

PROWADZĄCY

DZIEŃ

 LEKCJA

Koło ekologiczne p. Marzena Augustyniak – Chojecka

Wtorek,7 lekcja

Piątek, 9 lekcja

Koło rękodzieła

p. Anna Kazimierowicz

Wtorek, 4,7 lekcja
Koło informatyczne p. Jarosław Kozłowski

Czwartek, 9 lekcja

Koło kultury żywego słowa p. Małgorzata Michalik

Środa, 7 lekcja

„Prawo dla każdego”- młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo

p. Małgorzata Podstawka

Piątek, 8lekcja

Koło biblijne

p. Robert Rowicki

Czwartek,8 lekcja
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne p. Elżbieta Gałązka Wtorek, 1 lekcja
Koło chemiczne

p. Elżbieta Gałązka

Środa, 8 lekcja
Zajęcia artystyczne p. Anna Jackowska Przed konkursami i apelami
Warsztaty wokalno- instrumentalne p. Jakub Maguza Czwartek, 7, 8 lekcja

 

ZAJĘCIA  DLA UCZNIÓW OBJĘTYCH POMOCĄ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNĄ

  • Gimnastyka korekcyjna
  • Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
  • Zajęcia uspołeczniające
  • Dodatkowe lekcje
  • Spotkania z psychologiem szkolnym

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

PRZEDMIOT I GRUPA DOCELOWA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY DZIEŃ, LEKCJA

Język angielski

dla uczniów klas 1i 2 gimnazjum

p. Agnieszka Durka Wtorek, 7 lekcja

Matematyka i chemia

dla uczniów klas 1gimnazjum

p. Elżbieta Gałązka Wtorek, 7 lekcja

Język rosyjski

dla uczniów  klasy III technikum

i 3 gimnazjum

p. Anna Jackowska Czwartek, 8,9 lekcja

Matematyka dla uczniów

 klasy II technikum TE

p. Jarosław Kozłowski Wtorek, 9lekcja

Matematyka

dla uczniów klasy II TT

p. Magdalena Urbaniak Czwartek, 8 lekcja

Język polski

 dla uczniów klas 1 i 3 gimnazjum

p. Agnieszka Szczepańska Czwartek, 7 lekcja

Matematyka

dla uczniów klas 3 gimnazjum

p. Grażyna  Zdun Wtorek, 1 lekcja

Historia i wos dla uczniów

klasy 1a gimnazjum

p. Mariola Żylak Poniedziałek, 7 lekcja

Język angielski

dla uczniów klasy 4TT

p. Ewa Żytkowicz Poniedziałek, 8 lekcja

Matematyka, chemia

Dla uczniów klas 2a, 2b

p. Elżbieta Gałązka Wtorek, 8 lekcja

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

DZIEŃ, LEKCJA
SKS – dziewczęta p. Tomasz Parobczyk Poniedziałek,8 lekcja
SKS – chłopcy p. Tomasz Parobczyk

Środa, 8 lekcja

Zajęcia sportowe p. Agnieszka  Gańko

Czwartek,

 8 lekcja

SKS – chłopcy p. Robert Rowicki

Piątek, 8 lekcja

Rajdy piesze p. Agnieszka  Gańko Ustalone niedziele

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW PRZYGOTOWYJĄCYCH SIĘ DO EGZAMINÓW

PRZEDMIOT – egzamin NAUCZYCIEL PROWADZĄCY DZIEŃ, LEKCJA
Język angielski – egzamin gimnazjalny p. Agnieszka Durka Piątek, 8 lekcja
Język angielski – egzamin gimm. p. Ewa Żytkowicz Czwartek, 8 lekcja
Geografia – egzamin gimnazjalny p. Katarzyna Gójska Poniedziałek, 8 lekcja
Fizyka – egzamin gimnazjalny p. Barbara Jaroń Poniedziałek, 8 lekcja
Historia i wos – egzamin gimnazjalny p. Mariola Żylak Czwartek, 7 lekcja
Geografia – matura p. Katarzyna Gójska Wtorek, 8 lekcja
Język polski – matura p. Agata Wąsowska Wtorek, 7,8 lek.
Matematyka – matura p. Grażyna Zdun Środa, 7,8 lekcja
Język angielski – matura p. Grzegorz Wysocki Poniedziałek, 8,9 lekcja
Egzaminy zawodowe dla TT p. Anna Prokurat Poniedziałek, 7 lekcja
Geografia, wos, przedmioty zawodowe TT p. Małgorzata Podstawka Piątek, 7 lekcja

 

DODATKOWE LEKCJE DLA UCZNIÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH

PRZEDMIOT - KLASA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY DZIEŃ, LEKCJA
Matematyka – IV TT p. Grażyna Zdun Czwartek, 1lekcja
Matematyka – 3b p. Grażyna Zdun Piątek, 7 lekcja
Matematyka –3a p. Małgorzata Kobylińska

Poniedziałek,      

1 lekcja

Matematyka – IV TE p. Małgorzata Kobylińska

Poniedziałek, 2

Czwartek,1 lekcja

Język polski –3a p. Agnieszka Szczepańska Czwartek,2 lekcja
Język polski –3b p. Małgorzata Michalik Poniedziałek, 7 lekcja