niedziela, kwiecień 11, 2021

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

BRAWO SIATKARZE

Reprezentacja ZS w Siennicy w piłce siatkowej zakończyła fazę zasadniczą Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej na 3 miejscu z dorobkiem 16 punktów. Dzięki temu Nasi siatkarze po feriach zagrają w rundzie finałowej i powalczą o medale. Ponadto Nasza drużyna bardzo dobrze spisuje się w Regionalnej Lidze w Piłkę Siatkową gdyż, jako jedyna drużyna z powiatu mińskiego awansowała do czwartej rundy tych rozgrywek i po feriach czeka ich dalsza walka o czołowe miejsca. Poniżej prezentujemy skład Naszej drużyny oraz wyniki meczów z Mistrzostw Powiatu:

 

 

 

 

 

Skład Naszego „Dream Team-u”

Kosut Krzysztof, Duszczyk Bartek, Ostolski Piotr, Boguszewski Daniel, Mikulski Łukasz, Kaczorek Mateusz, Pałdyna Kamil, Okrzeja Kamil, Mames Jakub, Rutkowski Kamil, Ostolski Daniel.

Wyniki:

ZS Siennica- LO Mrozy 2:3

ZS Siennica- LO „Piękna” 3:1

ZS Siennica- „Mechanik” 3:0

ZS Siennica- „Budowlanka” 3:1

ZS Siennica- ZSE „Ekonom” 2:3

ZS Siennica- ZSA „ Janów” 3:2

ZS Siennica- „Chemik” 3:2

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!! J