niedziela, kwiecień 11, 2021

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kolejność wystąpień XXIII Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Szkoła podstawowa klasy I-III

Lp. Imię i nazwisko Szkoła

1

AMELIA WĄSOWSKA

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych

w Nowej Pogorzeli

2

ANASTAZJA KORBEL

Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Kałuszynie

3

ZUZANNA PSZKIT

Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim

4

JAKUB ROZWADOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa w Grzebowilku

5

MARIA DE KLERCK

Publiczna Szkoła Podstawowa w Grzebowilku

6

HALSZKA REMBOWSKA

Miejska Szkoła Artystyczna I stopnia im. K. R. Domagały w Mińsku Mazowieckim

Szkoła podstawowa klasy IV-VII

Lp. Imię i nazwisko Szkoła

1

GABRIELA MICHALCZYK

Biblioteka Publiczna w Kałuszynie

2

DOMINIKA DMOWSKA

Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Kałuszynie

3

EWA CYMBALIŃSKA

Stowarzyszenie Inicjatyw Wszelkich „Drzewo pokoleń” w Kałuszynie

4

AMELIA RYMANOWSKA

Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Stojadłach

5

URSZULA KOLASZT

Szkoła Podstawowa w Starej Niedziałce

6

MARTA MIZGIER

Zespół Szkolno-Pedagogiczny nr 1w Mińsku Mazowieckim

7

JAKUB WIECZOREK

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jakubowie

8

WIKTORIA DUSZCZYK

Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siennicy

9

WOJCIECH KORBEL

Mr Ozzy Szkoła Językowa Mrozy

10

MARIA STANIKOWSKA

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Jeruzalu

11

AGATA PIĘTKA

Szkółka Gitary „Fabryka Dźwięku” w Mińsku Mazowieckim

Gimnazjum

Lp. Imię i nazwisko Szkoła

1

URSZULA BUTA

GILO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim

2

ANNA KANIA

GILO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim

3

KAROLINA SZLIFARSKA

Gimnazjum im. 6-go Pułku Piechoty Legionów J. Piłsudskiego w Kałuszynie

4

MARTYNA KOZŁOWSKA

Zespół Szkół im. H. i K. Gnońskich w Siennicy

5

MAGDALENA ŁADNO

Gimnazjum w Żakowie

6

NATALIA GUZOWSKA

Gimnazjum w Żakowie

Szkoły ponadgimnazjalne

Lp. Imię i nazwisko Szkoła

1

MARTA SZUBA

GILO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim

2

WERONIKA CHMIELEWSKA

GILO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim

3

NATALIA BOBRZYK

GILO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim

4

NATALIA ZAJDA

Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim

5

KLAUDIA KARPIŃSKA

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim

6

ALEKSANDRA ZIĘBA

Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim

7

ANGELIKA BOGUSZ

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim

8

CEZARY WOCIAL

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim

9

JULITA TROJANOWSKA

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim

10

WERONIKA GIETKA

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim

11

ALEKSANDRA REK

Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie

12

MAGDALENA NOGAŃSKA

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim

13

KATARZYNA DOŁKOWSKA

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim

14

TOBIASZ KUROWSKI

Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy

15

JULIA SULEJ

Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy

16

JULIA SZELĄG

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Im. Bł. Ks. Adama Archutowskiego w Warszawie

17

JUSTYNA REDA

Zespół Szkół Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim

18

SZYMON ZALEWSKI

Zespół Szkół Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim