sobota, maj 08, 2021

Znajdź na stronie

Vinaora Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Przyciski strona główna

 

uczniowie nauczyciele bibioteka pedagogrekrutacja wspolpraca FSYNTEAA1tot1rainbow1P

1 klasa TOT - klasa patronacka

1 KLASA  TOT- KLASA PATRONACKA

01.09.2017 naukę w naszej szkole rozpoczęli uczniowie klasy pierwszej w Technikum Obsługi Turystycznej pod patronatem Biura Podróży Rainbow Tours.

Młodzież, która wybrała kierunek Technik Obsługi Turystycznej zostanie objęta innowacyjnym programem nauczania w zawodzie o specjalności: animator czasu wolnego. To zawód dla ludzi z pasją, którzy chcą profesjonalnie organizować zajęcia rekreacyjne dla dzieci i dorosłych,  dbać  o dobrą atmosferę  podczas wyjazdów turystycznych.
Bezpośrednia współpraca z jednym z największym touroperatorów w kraju pozwoli uczniom kształcić się zgodnie z nowoczesnymi trendami w turystyce, a tym samym dostosować kwalifikacje do potrzeb rynku pracy.
Partnerstwo realizowane w praktyce szkolnej poprzez fachowe zajęcia animacyjne, wycieczki studyjne, kursy zagraniczne jest szansą dla młodzieży na zdobycie doświadczenia. Ponadto Biuro podróży Rainbow szukając fachowców od animacji czasu wolnego w pierwszej kolejności będzie prowadzić rekrutację wśród uczniów klas trzecich tego kierunku.

W dniu 6 marca 2017r w naszej szkole nastąpiło uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Dyrektorem ZS w Siennicy a Akademią Rainbow.

31.10.2017 odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Rainbow Tours, na którym odbędzie się uroczyste wręczenie koszulek oraz listów gratulacyjnych dla uczniów klasy patronackiej.

totpatronacka